Proponujemy kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich firm: stała obsługa w zakresie outsourcingu IT w firmie lub płatność od wykonanej usługi. W przypadku stałej współpracy niższe ceny na usługi oraz rabaty na sprzęt, dogodne terminy płatności oraz pierwszeństwo w zamawianiu serwisanta, możliwość otrzymania sprzętu zastępczego na czas naprawy.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów obsługa obejmuje serwis i konserwację komputerów, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych oraz kserokopiarek, administrację sieci komputerowej, audyty oprogramowania pod kątem legalności oraz bezpieczeństwa, systemy archiwizacji danych, doradztwo w sprawach rozwiązań informatycznych.

W ramach współpracy umożliwiamy pomoc zdalną bez konieczności dojazdu, dzięki temu możemy rozwiązać problem w bardzo krótkim czasie.


Atuty powierzenia obsługi informatycznej specjalistom:

  • obniżenie kosztów zatrudnienia informatyka na stały etat
  • awarią zajmie się specjalista, nie jest to jedna osoba "od wszystkiego"
  • możliwość zakupu podzespołów i części, oraz nowych urządzeń po preferencyjnych cenach
  • polityka bezpieczeństwa, dbałosć o poufnosć danych
  • szybki czas reakcji od zgłoszenia awarii z reguły do 4h w dni robocze
  • doradztwo dotyczące innowacyjnych rozwiązań oraz optymalizacji systemu informatycznego


Posiadamy wiedzę i doświadczenie w konfiguracji i rozwiązywaniu wielu nietypowych problemów z programami księgowymi (również DOS), programie Płatnik (m.in. odzyskiwanie haseł), programach biurowych, sieciach komputerowych

Najnowsze proponowane rozwiązania dla firm:

Nowoczesny monitoring z podglądem z dowolnego miejsca poprzez internet, możliwość obejrzenia w każdej chwili co dzieje się w firmie. Ceny kamer IP, rejestratorów z interfejsem sieciowym oraz łącz internetowych ze stałym adresem są na tyle niskie że rozwiązania te zaczynają upowszechniać się w wielu firmach, zaletą instalacji monitoringu np. sklepie jest możliwość eliminacji nadużyć pracowniczych, weryfikacji skarg klientów na niemiłą obsługę a przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo przed kradzieżą czy napadem.

Możliwości techniczne pozwalają na wykonanie znacznej części instalacji bezprzewodowo. Więcej informacji na alarmy-monitoring.pl

Projekty, wykonanie i obsługa sieci komputerowych. Mamy doświadcznie i liczne referencje m.in. od placówek służby zdrowia w zakresie prawidłowego wykonania sieci komputerowej zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych.

W naszej ofercie także monitorowanie sieci komputerowej - Sprawdź do czego są używane komputery firmowe przez pracowników.

Postaw na solidnego partnera, zaufało nam już wiele firm i instytucji z Częstochowy i okolic

 

Menu

serwis.png

obsluga.png

kontakt.png