OPROGRAMOWANIE DLA FIRM
faktury, obsługa sprzedaży i magazynu


Oferujemy oprogramowanie Asseco Wapro WF-MAG wraz ze szkoleniem z obsługi oraz stałą pomoc techniczną.

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego dla nich pakietu do zarządzania.


Wybrane produkty z oferty:

WF-Fakturka 99zł netto !
Prosty system sprzedaży przeznaczony dla firm handlowych i usługowych nie prowadzących gospodarki magazynowej umożliwiający wystawianie podstawowych dokumentów (faktury, paragony, przelewy bankowe)

Sprzedaż i magazyn WF-Mag Start od 290zł netto
System przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Umożliwia wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu. Zapewnia sprawną i szybką sprzedaż detaliczną

Sprzedaż i magazyn WF-Mag Biznes - od 590zł netto
Program w wersji Biznes umożliwia pracę w sieci na wielu stanowiskach, podana cena na pierwsze stanowisko; możliwość połączenia do 3 oddziałów firmy

Dodatkowe stanowisko do pakietu BIZNES: 390 zł


Księga podatkowa WF-KaPeR od 240zł netto
Program umożliwiający prowadzenie dokumentacji księgowej i rozliczanie podatków. Rozwiązanie dla firm prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

PROMOCJA! Dla nowych firm rabat 30% na programy WAPRO - zadzwoń i dowiedz się o szczegóły !

Przedstawiony cennik nie jest ofertą w rozumieniu KC, podane ceny nie zawierają podaktu VAT (23%)

Menu

serwis.png

obsluga.png

kontakt.png